Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Baş Örtüsü Takmak

Rüyada Baş Örtüsü Takmak

tarafından admin
rüyada erkeğin baş örtüsü takması
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Baş Örtüsü Takmak  Anlamı

Rüyada görülen baş örtüsü kadın için kocaya ,sevgiliye, erkek için yardımcıya işaret eder. rüyada başında çok güzel örtü görmek koca ile çok iyi geçinmeye ,problemler var ise problemin sona ermesine işaret eder.

Baş örtüsünde leke görmek , güven duyulmayan kocaya ,baş örtüsünü yırtmak koca ile büyük kavga etmeye ,baş örtüsünü çıkarıp atmak  boşanmaya delalet eder. Rüyada beyaz baş örtüsü takmak huzurlu ve bereketli aile hayatına ,siyah baş örtüsü takmak ,kocanın hastalanmasına ,renkli baş örtüsü takmak neşeli ,güzel bir evliliğe delalet eder.

Kirli baş örtüsü görmek kocanın hatalı olduğuna ,eşi ile ilgilenmediğine ,kocanın gözünün dışarda olduğuna işaret eder.  Başında tül tarzı baş örtüsü görmek iyi niyetli olmaya ,mülayim kişiliğe işaret eder. Dul bir kadının rüyada başına yeni baş örtüsü alıp giymesi evliliğe işaret eder. Erkeğin başında örtü görmesi çevresinden yardım almaya , yeni ortaklığa ,baş örtüsünün rengine göre hayır ve şerre delalet eder. Açık renkli örtü hayır ,koyu renkli örtü şer ile yorumlanır.

Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku