Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek

tarafından admin
ölmüş babasını rüyada görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Konu Başlıkları

Rüyada Baba Görmek Anlamı

Rüyada Baba görmek önemli rüyalardandır. Nitekim Kuran-ı Kerim’de ‘Baba ‘kelimesi 117 defa geçmektedir. Yine ‘Anne’ sözcüğü de 117 kez geçmektedir. Baba kişinin varlık nedeni ve rızık kapısının incisidir. Rüyada baba görmek hayırlar ile yad edilir.

Rüyada ölmüş baba Görmek

 Ölmüş babasını güler yüzlü görmek sıkıntının gitmesine ,üzgün görmek belaya bulaşmaya ,kızgın görmek ise yapılan çok ciddi bir hataya işaret eder. Ölmüş babasını rüyada ağlarken görmek ,babanın dua beklediğine ,evladın babası namına hayır işlemesi gerektiğine işaret eder. Rüyada ölmüş baba ile konuşmak dostları ile muhabbet bolluğuna ,anlatmak istediği şeylerin varlığına ama kimseye bunları ifade edememeye işaret eder. Ölmüş babasını yeşillikler içinde görmek ,babasının dünyada yaptığı hayır ve hasenatın bolluğuna ve ahiret yurdunda rahat ettiğine işaret eder. Ölmüş babanın tekrar eve geldiğini görmek ,bereketin artmasına ,maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kendi babanı Görmek

Rüyada babası  tarafından sevilip  okşandığını görmek, belalardan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa delâlet eder. Hasta bir insanın rüyada babasını görmesi, hastalıktan şifa bulacağına, borçlu ise borçtan kurtulacağına ,geleceğe daha iyimser bakmaya işaret eder.

Rüyada baba ile konuşmak

Derdini paylaşacak dostlara ve problemleri konuşarak halletmeye ,psikolojik olarak rahatlamaya işaret eder.

Yaşayan babasını ölmüş görmek

Daha önce kendisine acı veren bazı durumların tekrarlanmasına işaret eder.
Ayrıca Bakınız

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku