Ev A Harfi İle Başlayan Rüyalar Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek

tarafından admin

Rüyada Ayna Görmek Anlamı

Rüyada ayna görmek  farklı durumlar ile şekillenmiştir. Zira ayna kişinin diğer insanlara yansıyan yönüdür. Kişi aynada kendini görmez aslında ,gördüğü suret başka insanlara manevi olarak nasıl göründüğüdür.

Cabirü’l-Mağribî ‘ye göre
* Rüyada aynaya bakıp ta  güzel  yüz görmek, huzur ve mutluluğa, çirkin yüz görmek ise
sıkıntı ve kedere işarettir.
*İbn-i Şîrîn ‘e göre   Rüyada ayna görmek, aynanın parlaklığına göre, rüya sahibinin
makamda yükselmesine ,işlerinin yoluna girmesine işaret eder.

Rüyada sürekli aynaya bakmak ,çirkin huyların farkında olmamaya ,insanları üzecek hal ve tavır içinde olmaya işarettir.

Rüyada ayna görmek tasviri ile ilgili olarak ,aynanın kırıldığını görmek talihsizlik yaşamaya ,işlerin bozulmasına işarettir. Rüyada aynayı öpmek , kendi ile barışık yaşamaya ,aynada buğu oluşması ,karışık ve anlamsız duygular yaşamaya ,Aynada başkasını görmek  yardım almaya ,işlerin düzelmesine. Altın çerçeveli ayna zenginlik ve rahata ,gümüş çerçeveli ayna zarar etmeye ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Ayna ile konuşmak

Rüyasında  ayna ile konuşmak tasviri , dedi kodu yapmaya ve çevresi ile problem yaşamaya ,kendi suretini farklı cins olarak görmek (Kadının kendini erkek görmesi yada erkeğin kendini kadın olarak görmesi ) hayırlı evlada ,yeni doğacak çocuğa işaret eder.

Rüyada sakalsız bir kişinin aynaya baktığında kendini olarak sakallı görmesi makam ve rütbenin  artmasına ,izzet ve şerefin yükseleceğine işaret eder.

Bekar kimsenin aynada yeşil renkte objeler görmesi hayırlı evliliğe , aynayı siyah olarak görmek  uğursuzluğa ,aynaya bakıp kendini görememek insanlar içinde kaybolmuş hissetmeye ,büyük yalnızlığa delalet eder.

Rüyasında aynadan korku verici ,ürpertici varlıkların çıktığını ve evin içinde dolaştığını görmek ,gizli bir düşmanın varlığına işaret eder. Aynadan çıkan varlıklara sarıldığını görmek ,darlığa düşmeye ve ahlaksız insanlardan medet ummaya ancak sıkıntının daha da büyümesine ve büyük üzüntü yaşamaya işaret eder.

Evde duran aynayı alıp dışarı attığını görmek ,gerçeklerle yüzleşmeye ,hayal aleminde çıkmaya ,hayatına yön ve şekil vermek için realist tavırlar içinde olmaya ve iç huzura kavuşmaya işaret eder.

TAKDİM-İ MUABBİR
Rüyada Ev görmek

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku