Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada Ayakkabı Görmek

tarafından admin
rüyada ayakkabı görmek
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada ayakkabı  görmek tevili kişinin hayatında izlediği yol babındadır. Güzel ve temiz ayakkabı görmek helal kazanç peşinde koşmaya ,kokmuş ve eski ayakkabı görmek helal mala pislik bulaşmasına işaret eder. Yolda giderken ayakkabının yırtılması , planlanan işlerin kötüye gitmesine ,ayakkabı bağcığının çözülmesi ,geçici sıkıntı yaşamaya ,kokmuş ayakkabıdan su içmek , haksız kazanca ,pis ayakkabıyı koklamak kötü ahlaklı insanlar ile muhatap olmaya işaret eder.

Rüyada kendi ayakkabısını satmak ,zarar etmeye ,yeni ayakkabılar  almak işlerinde muvaffak olmaya ,deri ayakkabıyı farelerin yemesi ,kıymet bilmeyen insanlara malını kaptırmaya,  samanlıktan ayakkabı çıkarması tatmin edici miktarda mirasa , arkadaşına ayakkabısını vermek sırrın açığa çıkmasına ,bebek ayakkabısı, yeni iş fikrinin olmasına ve yavaş yavaş başarılı olmaya, ayakkabıyı çöpe atmak birden bire bir felakete ,kazaya maruz kalmaya ,dilenciye ayakkabı vermek hastalığa işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku