Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Apse Görmek

Rüyada Apse Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada apse görmenin yorumu çıban görmek rüyası ile aynıdır.Çıban rüyası şu şekildedir.

Rüyada apse görmek , para ve mal ile tabir olunur. Rüyada çıbandan irin aktığını görmek ,akan irin miktarınca paraya ve mala , makatta çıban çıktığını görmek ,haram mala ,kafada çıban çıktığını görmek , planlı işler yapmaya ve başarılı olmaya ,dilde çıban görmek ,gıybet ve dedikodu yüzünden başka insanlar ile problem yaşamaya , göğüs bölgesinde çıban görmek ,yeni aşk yaşamaya ,bacakta çıban görmek ,bol kazançlı bir iş için yolculuğa çıkmaya ,sırtta çıban görmek ,kahpelik edecek bir arkadaşa ,gözde çıban görmek nazara uğramaya İşaret eder.

Kulakta çıban görmek ,dedikodulara kulak tıkamaya ,doğru bildiği yolda ilerlemeye ,ağzın içinde çıban görmek ,helal mala ,bol kazanca, cinsel organda apse görmek ,çocuk sahibi olmaya, çıbandan akan irini alıp yüzüne sürmek ,çok çalışmaya ve emeğin karşılığını almaya ,bir bebeğin kafasında çıban görmek ,evladı varsa evladının ilerde çok itibarlı bir insan olmasına ,ihtiyar birinde çıban çıktığını görmek ,hastalanmaya ,Çıban nerede olursa olsun patlatıp içindeki cerahati boşaltmak ,her türlü sıkıntıdan kurtulmaya, maddi ve manevi huzura kavuşmaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku