Anasayfa » TAKDİM-İ MUABBİR » Rüyada Anahtar Görmek

Rüyada Anahtar Görmek

tarafından admin
image_pdfPDF Görüntüle

Rüyada Anahtar Görmek Anlamı

Rüyada anahtar görmek  sembolü gönül kapısı ve aynı zamanda ev ile tevil olunur. Anahtarı eski ve paslı olarak görmek , tatmin edici mirasa , anahtarı yeni olarak görmek  ev sahibi olmaya , kırık anahtar görmek üzüntüye ,kalp kırıklığına işaret eder. Elinde bir anahtar ile onlarca kapıcı açmaya çalışmak ,ilişkilerdeki tutarsızlığa ,maymun iştahlı olmaya , sadakatsizliğe ,delalet eder.

Altın anahtar görmek haram mal ile alınacak eve ,huzursuzluğa , gümüş anahtar mutluluk ve saadete delalet eder. Cebinde anahtar ile gezmek beladan emin olmaya ,güvende olmaya delalet eder.

Beyaz anahtar sevdiğine kavuşamaya , siyah ise dost görünümlü iki yüzlü insanlar ile muhatap olmaya , anahtarı ahşaptan yapılmış olarak görmek sabırlı olmaya ,işlerin üstesinden gelmeye , anahtara kendi kanının  bulaştığını görmek eve haciz gelmesine işaret eder. Anahtarı kaybetmek ev satmaya işaret eder. Kasa anahtarı görmek borçtan kurtulmaya ,zengin olmaya işaret eder. Araba anahtarı görmek araba almaya işaret eder.

You may also like

Yorum Bırakın

Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanmasını ve işlenmesini kabul etmiş olursunuz.

Bu web sitesi, deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Bu konuda sorun yaşamadığınızı varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz Kabul Et Devamını Oku